INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Szanowni Klienci!
Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma ALTROM rozszerza swoją ofertę o nową usługę - instalacje elektryczne. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów zabezpieczeń i automatyki domowej, zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm, dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów.
Nasza oferta obejmuje:
• Wykonywanie zewnętrznych i wewnętrznych instalacji elektrycznych dla  domów prywatnych, biur, sklepów i innych obiektów użyteczności  publicznej
• Tworzenie wewnętrznych linii zasilających WLZ
• Montaż instalacji oświetleniowych
• Instalacje odgromowe
• Naprawy i awarie elektryczne
Nasz zespół tworzą wykwalifikowani monterzy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich posiada uprawnienia SEP w zakresie dozoru, eksploatacji oraz pomiarów instalacji elektrycznych. Wszystkie prace prowadzone są przez nasze ekipy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i dotrzymywaniem ustalonych terminów.
Chcąc zagwarantować naszym klientom wieloletnie i bezawaryjne funkcjonowanie naszych sieci, na całe okablowanie dajemy dożywotnią gwarancję. W razie problemów szybko i sprawnie usuniemy ewentualne usterki.
Pragniemy poinformować, że przyjmujemy już zgłoszenia na wykonanie instalacji elektrycznych na połowę tego roku – lipiec/sierpień
Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować swoje miejsce na naszej liście realizacji w lipcu/sierpień.
Więcej informacji na naszej stronie https://www.altrom.pl/instalacje-elektryczne.html
#instalacjeelektryczne #instalacje  #elektryka
"http://www.freepik.com">Designed by macrovector / Freepik

Nowa usługa firmy - instalacje elektryczne
System elektryczny dla domu.

Wróć