Change privacy settings

NOWY LOKAL

Wielkie Otwarcie Nowego Lokalu – Zapraszamy!
Mamy ogromną przyjemność ogłosić otwarcie nowej siedziby naszej firmy! Chcielibyśmy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 10 czerwca 2024 roku, w godzinach od 9:00 do 16:00, pod adresem Mały Rynek 15, Trzebinia.

Czego możecie się spodziewać?

Poczęstunek
Dla naszych gości przygotowaliśmy pyszne przekąski oraz napoje. To doskonała okazja, aby delektować się smakiem i miło spędzić czas w naszej nowej przestrzeni.

Drobne Upominki
Każdy, kto nas odwiedzi, otrzyma drobny upominek na pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Chcemy, abyście zapamiętali ten moment razem z nami!

Wystawka ROPAM
Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję zapoznać się z produktami producenta ROPAM, który zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania i technologie. To świetna okazja, aby zobaczyć, co nowego pojawia się na rynku.

Nasi Specjaliści
Na miejscu będą obecni nasi specjaliści, z którymi będzie można porozmawiać o naszych produktach i usługach. Chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i udzielą fachowych porad.

To dla nas bardzo ważny moment i chcielibyśmy, abyście świętowali go razem z nami. Przyjdźcie i zobaczcie naszą nową siedzibę, poznajcie nasz zespół i spędźcie miło czas w gronie przyjaciół i współpracowników.

Do zobaczenia 10 czerwca!

Wróć