SWITCH HIKVISION

Nowa Era Bezpieczeństwa: Switch Hikvision DS-KAD706 i DS-KAD706Y
W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego prezentujemy Wam najnowsze rozwiązania od Hikvision - Switch DS-KAD706 oraz DS-KAD706Y. Te zaawansowane urządzenia zapewniają nie tylko niezawodne połączenie, ale także stabilne zasilanie dla szerokiego spektrum urządzeń w systemach monitoringu wideo i kontroli dostępu.
Zaczynając od DS-KAD706, ten model oferuje 6 interfejsów dwuprzewodowych oraz możliwość kaskadowego łączenia, co pozwala na elastyczną rozbudowę systemu. Przycisk resetowania ułatwia zarządzanie urządzeniem, a montaż na szynie DIN zapewnia łatwą instalację nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dzięki zasilaniu 24 VDC oraz szerokiemu zakresowi temperatur pracy od -10°C do 50°C, DS-KAD706 radzi sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dodatkowo, jego niski pobór mocy wynoszący poniżej 9 W przyczynia się do efektywności energetycznej.
Z kolei DS-KAD706Y wyróżnia się wskaźnikami zasilania i interfejsu kaskadowego, co ułatwia monitorowanie i zarządzanie urządzeniem. Przycisk resetowania zapewnia szybkie przywrócenie ustawień fabrycznych w przypadku potrzeby. Oba modele gwarantują wysoką jakość i niezawodność, będąc produktem renomowanej marki Hikvision.
Wprowadzenie na rynek DS-KAD706 i DS-KAD706Y stanowi kolejny krok naprzód w dziedzinie bezpieczeństwa. Dzięki nim, budowa profesjonalnych systemów monitoringu wideo staje się jeszcze łatwiejsza i bardziej efektywna. Czytelnicy, którzy poszukują rozwiązań zapewniających stabilność, niezawodność i innowacyjność, znajdą w Switchach DS-KAD706 i DS-KAD706Y idealne narzędzia do realizacji swoich potrzeb bezpieczeństwa.
https://sklep.altrom.pl/

HIKVISION DS-KAD706 i DS-KAD706Y
SWITCH DO MONITORINGU

Wróć