Change privacy settings

Systemy zabezpieczeń dla domu

Zleć montaż systemów nadzoru, kontroli dostępu, sieci internetowej, telewizji i systemu „inteligenty dom” firmie z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zabezpieczeń i usług teleinformatycznych. Automatyka domowa, monitoring wizyjny i instalacje antenowe z naszą firmą to niezawodność, bezpieczeństwo i znaczna poprawa jakości Twojego życia.

Najlepsze rozwiązania dla domu

Zajmujemy się instalacją systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru i monitoringu wizyjnego, które zapewnią bezpieczeństwo posesji i uchronią przed włamaniami. Wykonujemy instalacje teleinformatyczne: projektujemy i montujemy sieci LAN i Wi-Fi, a także instalacje antenowe telewizji satelitarnej i naziemnej. Wprowadzamy też wiele udogodnień do życia naszych Klientów dzięki usłudze inteligentnego domu, który umożliwia kontrolowanie wielu różnych systemów wewnątrz jednego obiektu mieszkalnego. Dzięki tej instalacji z każdego miejsca będziesz mógł sterować ustawieniami ogrzewania i klimatyzacji, systemami alarmowymi i nawadniającymi, AGD i RTV, bramami, roletami i urządzeniami monitoringu wizyjnego.

Wystarczy kilka kroków

Określ swój budżet i zakres prac, na jakie chciałbyś się zdecydować. Skorzystaj z wiedzy naszych pracowników i zapytaj o rozwiązania, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby. Zleć nam zaprojektowanie monitoringu wizyjnego, systemu alarmowego, sieci internetowej i innych inteligentnych rozwiązań, i w krótkim czasie ciesz się z nowoczesnych instalacji elektronicznych.

Postaw na doświadczonego usługodawcę

Proponowane przez nas rozwiązania zwiększają komfort mieszkańców i ułatwiają wiele aspektów codziennego życia – do tego stopnia, że sam zdziwisz się, jak do tej pory mogłeś sobie radzić bez tych udogodnień. Na naszym koncie mamy już szereg instalacji wykonanych w większych i mniejszych miejscowościach na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i nie tylko. Jeśli interesuje Cię założenie monitoringu na posesji, zaprojektowanie sieci LAN lub WLAN lub wdrożenie innych inteligentnych rozwiązań, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Monitoring wizyjny

Miej wgląd w to co dzieje się przy Twoim domu

Monitoring w domu odgrywa podwójną rolę. Z jednej strony pozwala nam nadzorować dom podczas naszej nieobecności. Z drugiej zaś umożliwia sprawdzenie terenu, gdy z zewnątrz dochodzą niepokojące sygnały, wystarczy spojrzeć na smartfon albo przełączyć telewizor na podgląd, aby zobaczyć obraz z kamer.

Jeżeli już coś się wydarzyło pozwala odtworzyć nagranie ze zdarzenia.

dla domu

Systemy alarmowe

Bezpieczny dom w czasie Twojej nieobecności

Obecnie system alarmowy może przejmować rolę centrum kontroli automatyki domowej. Nie musimy się już martwić czy zmieniliśmy parametry ogrzewania, wentylacji, zamknęliśmy rolety, nie zostawiliśmy włączonego przysłowiowego żelazka. Nasz system będzie sterował tym wszystkim za nas poprzez uzbrojenie i rozbrojenie systemu alarmowego. Kontrolę nad systemem możemy sprawować poprzez nasz telefon, który może stać się centrum zarządzania domem niezależnie od czasu i miejsca naszego pobytu.

dla domu

Inteligentny dom

Komfort i bezpieczeństwo to to co lubisz

Do systemu inteligentnego domu możemy podłączyć dowolne urządzenie i zautomatyzować jego działanie w zależności od godziny, dnia tygodnia, ilości dochodzącego światła z zewnątrz itp. Zarządzanie odbywa się z poziomu wyłączników, paneli sterujących, smartfona ale także za pomocą polecenia głosem.

W rozbudowie inteligentnego domu ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia i budżet.

dla domu

Domofony i wideofony

Zobacz Twojego gościa zanim on Cię zobaczy

Wbudowana w panel bramowy kamera pozwala na podgląd osoby odwiedzającej, na monitorze zamontowanym w domu lub smartfonie.

Nowoczesny wideodomofon potrafi wyświetlić obraz z monitoringu zainstalowanego w domu. Możemy go również połączyć z internetem i odbierać rozmowy sprzed bramy nawet wtedy kiedy nie ma nas w domu - np. przez nasz telefon komórkowy.

dla domu

Sieci LAN i WiFi

Poczuj wolność serfowania po sieci bez niemiłych niespodzianek

Wiele osób uważa, że w domu jednorodzinnym wystarczy router z WiFi otrzymany od operatora internetu, u którego mamy zapewniony przesył danych rzędu np. 300MB/s. Nasuwa się pytanie, czy zamawianie u operatora tak szybkiego internetu ma sens, skoro nasza sieć nie potrafi przekazać dużej prędkości lub ma problem z zasięgiem wewnątrz domu?

Aby zapewnić płynną pracę naszych SmartTV, telefonów, komputerów, dysków przechowujących zdjęcia i filmy, musimy posiadać w domu odpowiednio zaprojektowaną sieć internetową (przewodową LAN i bezprzewodową WiFi).

Specjaliści z naszej firmy najpierw doradzą, później zajmą się profesjonalnym montażem sieci LAN i WiFi u Państwa w domu.

dla domu

Instalacje antenowe

Twoje okno na świat bez zakłóceń

Instalacja antenowa jest jedną z podstawowych instalacji w domu mieszkalnym. Poprawnie wykonana zapewnia w każdym pomieszczeniu poprawny sygnał telewizji satelitarnej i naziemnej. Wykonując instalacje antenowe, należy również zapewnić w tych samych miejscach dostęp do internetu, ponieważ w dzisiejszych czasach telewizja migruje do Internetu. Nasi specjaliści zapewnią Państwu doradztwo oraz wykonanie takich systemów antenowych.

dla domu