Change privacy settings

Dla kogo pracowaliśmy

Najlepszym potwierdzeniem jakości usług świadczonych przez naszą firmę jest szerokie grono zadowolonych Klientów. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję współpracować z osobami prywatnymi, jak i przedstawicielami firm i instytucji publicznych, wykonując dla nich różnorakie instalacje i systemy zabezpieczeń. Montowaliśmy instalacje monitoringu wizyjnego i kontroli dostępu na posesjach prywatnych i publicznych. Projektowaliśmy systemy alarmowe, inteligentnego domu i sygnalizacji pożaru SSP. Wykonaliśmy też liczne projekty sieci LAN i WLAN oraz instalacje antenowe, na każdym kroku zachowując najwyższe standardy jakości. Pracowaliśmy dla Klientów działających w wielu branżach, mających swoje siedziby w województwie małopolskim i śląskim, ale też w innych częściach Polski.

I Ty postaw na naszą firmę

Do każdego ze zleconych nam projektów podchodzimy indywidualnie, dostosowując go do potrzeb Klienta oraz wymagań danego budynku. Jeśli i Ty chciałbyś dołączyć do grona naszych Klientów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

 

Pracowaliśmy m.in. dla firm:

STEINBERG, TIM KOMINKI, SCHNEIDER, HARDKOP, BESSER, POLMAR, PROFIT FRESH, PROFIT SC, EUROSTYL, SĄD REJONOWY W SOSNOWCU, ASETINO (grupa VARIANT), INVEKO, ZUS o.CHRZANÓW, DAS COMPANY, ARCHSYSTEM, ŚLĄSKIE TECHNICZNE ZAKŁADY NAUKOWE, HOTEL I RESTAURACJA LIR.