Change privacy settings

Domofony i wideofony

Urządzeniami, które stałe się powszechne w wielu domach czy też firmach są domofony lub wideofony, które cały czas są jednak ulepszane w nowe, bardzo przydatne dla użytkowników funkcje. Dzięki nim można w komfortowy sposób nie tylko porozmawiać ze stojącą przy bramie osobą, ale również zobaczyć ją zobaczyć, czego nie może doświadczyć osoba będącą po drugiej stronie urządzenia.

Kluczowe zalety urządzeń chroniących dostępu do posesji

Zapewniamy urządzenia o zróżnicowanej funkcjonalności, które w przypadku domofonu pozwalają jedynie na rozmowę z przybywającymi osobami, zaś montaż wideofonu umożliwia wyświetlenie obrazu sprzed bramy. To przede wszystkim spora wygoda, gdyż nie trzeba wychodzić z domu, aby porozmawiać ze stojącą pod furtką osobą, a także dzięki uzyskaniu obrazu, można wcześniej zdecydować, czy chcemy odbyć rozmowę.

Montaż domofonu i wideofonu w ramach nowoczesnych rozwiązań pozwala na korzystanie z nich nie tylko na miejscu w budynku – dostępne technologia umożliwia również wykorzystywanie tej funkcji na smartfonie, gdy nie przebywamy aktualnie w obiekcie.

Bezpieczeństwo domu

Zamontowanie domofonu lub wideofonu wpływa nie tylko na wygodę korzystania z budynku, ale także jest istotnym elementem zapewnienia bezpieczeństwa jego mieszkańcom. W ten sposób może to być skuteczny element stanowiący zewnętrzną ochronę przed ingerencją niepowołanych osób na teren budynku. Możliwość korzystania z nich w trybie zdalnym pozwoli mieć cały czas kontrolę nad tym, kto usiłuje dostać się do naszego domu.