Change privacy settings

Instalacje antenowe

Oferujemy dla naszych Klientów nowoczesne rozwiązania, które bezproblemowo pozwalają korzystać z wszystkich typów sygnału telewizyjnego, a także łączności z Internetem. To oferta nie tylko dla budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego, ale też dla przedsiębiorców, którzy działają w branży hotelarskiej i chcą zapewnić swoim gościom najlepsze warunki pobytu. Realizujemy kompleksowe usługi, które obejmują zarówno wykonanie projektu, jak i montaż anten dostosowanych do warunków w budynku i urządzeń, zapewniających wymaganą jakość sygnału oraz niezawodność działania.

Zadaniem instalacji antenowej jest zapewnienie odbioru radiowo-telewizyjnego w budynku. Oprócz sygnałów telewizji naziemnej powszechnie wykorzystuje się również odbiór satelitarny i telewizję kablową.

Instalacja antenowa składa się z:

  • anten, które służą do odbioru sygnału naziemnego w różnym zakresie fal,
  • przewodów instalacyjnych,
  • zwrotnic służących do ściągania i sumowania sygnałów pochodzących z różnych anten,
  • gniazd satelitarnych przeznaczonych do wyodrębniania poszczególnych sygnałów.

Instalacje antenowe w domach

Przygotowujemy systemy, dzięki którym bez problemów będzie można odbierać sygnał naziemny czy satelitarny w każdym pomieszczeniu, do którego będzie miał on być doprowadzony. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnym rozwiązaniom technicznym możemy zapewnić system, który będzie niezawodny niezależnie od warunków atmosferycznych. Jednocześnie myślimy o uniwersalności i opcji zwiększenia możliwości za pomocą powszechnego dostępu do sieci w tym miejscu.

Montaż anten w hotelach i pensjonatach

Pomagamy również właścicielom obiektów przyjmujących gości, którzy chcą im zapewnić najwyższy standard obsługi. Dzięki przemyślanym projektom jesteśmy w stanie przygotować niezawodną instalację anten i urządzenia, które w każdych pokojach, na wszystkich kondygnacjach, będą w stanie bezproblemowo obsłużyć nawet kilkadziesiąt urządzeń. W ten sposób można być spokojnym o zapewnienie swoim gościom komfortowych warunków pobytu.