Change privacy settings

Instalacje elektryczne

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez prądu. Większość wykorzystywanych przez nas urządzeń wymaga stałego podłączenia do sieci lub regularnego ładowania. Niezależnie od tego, czy mówimy o lokalu mieszkalnym, czy użytkowym, starannie zaplanowana i przemyślana instalacja elektryczna będzie niezbędnym warunkiem jego wygodnego użytkowania.

Nasza firma oferuje kompleksową usługę obejmującą zarówno zaprojektowanie, jak i montaż niezbędnego okablowania, nie tylko w pomieszczeniach, ale i na zewnątrz budynków. Szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie przygotujemy parcelę do codziennego użytkowania.

Zakres naszych działań obejmuje:

  • wykonywanie zewnętrznych i wewnętrznych instalacji elektrycznych dla domów prywatnych, biur, sklepów i innych obiektów użyteczności publicznej,
  • tworzenie wewnętrznych linii zasilających WLZ,
  • montaż instalacji oświetleniowych,
  • instalacje odgromowe.


Jednym z głównych priorytetów podczas tworzenia instalacji elektrycznych jest bezpieczeństwo przyszłych użytkowników. Przy każdej realizacji wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz materiały spełniające wszystkie standardy obowiązujące w państwach Unii Europejskiej. Dzięki temu budowane przez nas sieci działają bezawaryjnie i pozostają sprawne przez długi czas.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani monterzy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich posiada uprawnienia SEP w zakresie dozoru, eksploatacji oraz pomiarów instalacji elektrycznych. Wszystkie prace prowadzone są przez nasze ekipy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i dotrzymywaniem ustalonych terminów.

Dodatkowe atuty naszych instalacji

Chcąc zagwarantować naszym Klientom wieloletnie i bezawaryjne funkcjonowanie naszych sieci, na całe okablowanie dajemy dożywotnią gwarancję. W razie problemów szybko i sprawnie usuniemy ewentualne usterki.

Nasze usługi charakteryzuje kompleksowość. Przy okazji tworzenia instalacji elektrycznych jesteśmy w stanie przygotować okablowanie pod systemy niskoprądowe służące do zasilania między innymi domofonów, systemów monitoringu oraz narzędzi kontroli dostępu.