Change privacy settings

Inteligentny dom Bukowno

W czasach, gdy każda minuta jest cenna, inteligentny dom to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się dla ludzi, którzy chcą sobie ułatwić codzienne funkcjonowanie. Wykorzystanie systemu Smart Home pozwala na pełną automatyzację najważniejszych systemów w obiekcie, które mogą być sterowane elektronicznie, również, a być może przede wszystkim, podczas nieobecności mieszkańców. To nie tylko komfort, ale także wiele oszczędności, szczególnie pod względem wykorzystanego czasu.

Inteligentny budynek – wszystkie systemy w jednym

Skorzystanie z innowacyjnej opcji Smart Home pozwala na wspólne, skoordynowane działanie wielu systemów, które wpływają zarówno na bezpieczeństwo, jak i przekładają się na komfort dnia codziennego. Do pierwszej grupy z pewnością można zaliczyć systemy alarmowe czy monitoring wizyjny, dzięki któremu można uzyskać pewną ochronę. Na inteligentny dom składa się jednak także kompatybilne, automatyczne funkcjonowanie bram i rolet, oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego czy funkcjonowania sprzętów multimedialnych oraz AGD.

 

Bramy i rolety

Monitoring

System alarmowy

Ogrzewanie

Wentylacja i klimatyzacja

Multimedia AGD

Podlewanie

Oświetlenie

Ochrona

 

Najważniejsze korzyści systemu smart home

Oprócz wspomnianych już oszczędności czasowych, automatyzacja za sprawą inteligentnego domu pozwala na efektywniejsze wykorzystanie urządzeń, dzięki czemu pobierają one mniej energii, co przekłada się na korzyści finansowe. Poza tym, jest to także system, którym można w łatwy sposób zarządzać za pomocą kilku rodzajów sterowania – oprócz standardowego użytkowania ręcznego także zdalnie z wykorzystaniem smartfona, ale również komend głosowych.

Instalacja inteligentnego domu Chrzanów

Instalacja inteligentnego domu składa się z urządzeń elektronicznych w postaci sterowników połączonych ze sobą odpowiednimi przewodami. Komunikacja i współpraca między urządzeniami odbywa się z wykorzystaniem różnego rodzaju czujników umieszczonych w różnych częściach domu. Dzięki nim uruchamiane są odpowiednie urządzenia. Za instalację inteligentną uważa się m.in. czujniki temperatury, natężenia oświetlenia, czujniki ruchu, dymu itp. Instalacja inteligentnego domu wymaga sprawnego oraz funkcjonalnego rozprowadzenia, a także podłączenia odpowiednich obwodów, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie.

System inteligentnego domu Oświęcim

Naczelnym zadaniem systemów inteligentnego domu jest ułatwić i uprzyjemnić życie użytkownikom. Dzięki tego typu rozwiązaniom możesz szybko i wygodnie dostosować temperaturę w domu, zamknąć rolety czy sterować oświetleniem. Odpowiednio dobrana temperatura, czy poziom natężenia światła pomaga się lepiej zrelaksować, a co za tym idzie ograniczyć poziom stresu. Dodatkowo optymalne ustawienie wszystkich parametrów, pozwoli sporo zaoszczędzić na rachunkach. Nowoczesne urządzenia typu smart nie wymagają kucia ścian, ani ciągnięcia kilometrów kabli, dzięki czemu dają użytkownikom sporą elastyczność.

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez naszą firmę systemów inteligentnego domu zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie omówimy szczegóły oferty. Z naszych usług skorzystało już wiele firm m.in. z Bukowna, Chrzanowa i Oświęcimia, a także okolic. Wierzymy, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.