Monitoring wizyjny

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwu swojego domu czy przedsiębiorstwa, rozwiązaniem, które sprawi, że będziesz miał sytuację cały czas pod kontrolą jest monitoring wizyjny. Dzięki niemu możesz być spokojny o swoich bliskich, majątek, ale także poprawność funkcjonowania swojej firmy, a wszelkie niepokojące zdarzenia zostaną uwiecznione i w łatwy sposób będziesz miał do nich dostęp, również w trakcie swojej nieobecności. Zajmiemy się zarówno dostarczeniem Ci niezbędnego sprzętu, jego profesjonalnym montażem, a także przekazaniem wszystkich szczegółów dotyczących poprawnej obsługi kamer do domu i firmy.

Wszechstronne zastosowanie

Oferowany przez Altrom system monitoringu wizyjnego można wykorzystywać w wielu miejscach i rodzajach obiektów. To nie tylko skuteczne kamery do domu, ale także rozwiązanie sprawdzające się na terenie hal produkcyjnych, magazynów oraz przestrzeni biurowej. Bez problemów można je również wykorzystywać do kontrolowania terenów zewnętrznych, w tym przede wszystkim parkingów.

Wygodne rozwiązania systemu monitoringu wizyjnego

Montowana przez nas technologia pozwala na pełne zapisywanie całego rejestrowanego obrazu, dzięki czemu można go wygodnie odtwarzać w dowolnym momencie na kilku rodzajach odbiorników. W zależności od Twojej lokalizacji, możesz mieć dostęp cały czas i obserwować przez kamery do domu i firmy wszystko, co się dzieje na ich terenie za pomocą komputera, telewizora, a także smartfona. Możesz skorzystać również z wielu zaawansowanych funkcjonalności, takich jak chociażby detekcja twarzy czy ustalanie wirtualnych linii i rejestrowanie ich przekroczenia.