Change privacy settings

Monitoring wizyjny Oświęcim

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie swojego domu czy przedsiębiorstwa, rozwiązaniem, które sprawi, że będziesz miał sytuację cały czas pod kontrolą, jest monitoring wizyjny. Dzięki niemu możesz być spokojny o swoich bliskich, majątek i firmę. Wszelkie niepokojące zdarzenia zostaną uwiecznione i w łatwy sposób będziesz miał do nich dostęp, również w trakcie swojej nieobecności. Zajmiemy się zarówno dostarczeniem Ci niezbędnego sprzętu, jego profesjonalnym montażem, a także przekazaniem wszystkich szczegółów dotyczących poprawnej obsługi kamer do domu i firmy.

Systemy monitoringu Krzeszowice

Monitoring CCTV służy do nadzoru osób i mienia z użyciem klasycznych kamer przemysłowych. Wykorzystywany jest głównie do wykrywania zagrożenia, zapobiegania kradzieży mienia oraz zapewnienia porządku w miejscach o większych skupiskach ludzi. Oferowana przez nas usługa monitoringu wizyjnego uzależniona jest od konkretnych rozwiązań wybranych przez Klienta. Zajmujemy się zarówno sprzedażą urządzeń, jak i montażem systemów monitoringu. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach, a także szybką realizację każdego zlecenia.

Wszechstronne zastosowanie kamer

Oferowany przez Altrom system monitoringu wizyjnego można wykorzystywać w wielu miejscach i rodzajach obiektów. To nie tylko skuteczne kamery do domu, ale także rozwiązanie sprawdzające się na terenie hal produkcyjnych, magazynów oraz przestrzeni biurowej. Bez problemów można je również wykorzystywać do kontrolowania terenów zewnętrznych, w tym przede wszystkim parkingów. Dzięki kamerom możliwe jest wykrywanie okoliczności wskazujących na istnienie zagrożeń dla osób i mienia oraz możliwości powstania szkód. Obrazy z kamer są przesyłane do centrum odbiorczego, gdzie personel może na monitorach obserwować nadzorowany obszar lub obiekt.

Wygodne rozwiązania systemu monitoringu wizyjnego

Montowana przez nas technologia pozwala na pełne zapisywanie całego rejestrowanego obrazu, dzięki czemu można go wygodnie odtwarzać w dowolnym momencie na kilku rodzajach odbiorników. W zależności od Twojej lokalizacji, możesz mieć dostęp cały czas i obserwować przez kamery wszystko, co się dzieje na ich terenie za pomocą komputera, telewizora, a także smartfona. Możesz skorzystać również z wielu zaawansowanych funkcjonalności, takich jak np. detekcja twarzy czy ustalanie wirtualnych linii i rejestrowanie ich przekroczenia.

Wykorzystanie monitoringu wizyjnego

Systemy monitoringu wizyjnego mogą być zintegrowane z innymi systemami bezpieczeństwa w firmie, takimi jak systemy alarmowe czy systemy kontroli dostępu. Dzięki temu można uzyskać pełny obraz sytuacji w firmie, a tym samym szybko reagować w razie wystąpienia takiej konieczności. Kamery monitoringu wizyjnego dostępne są w kilku wariantach. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas nowoczesne rozwiązania doskonale sprawdzą się w Twojej firmie.

Wykorzystanie monitoringu wizyjnego pozwala na poprawę bezpieczeństwa w firmie – zarówno osób, jak i mienia. W ciągu wielu lat działalności naszej firmy dostarczaliśmy systemy monitoringu wizyjnego wielu firmom z różnych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych usług i przedstawimy szczegóły oferty.