Sieci LAN i WiFi

W Altrom budujemy i rozbudowujemy infrastrukturę teleinformatyczną na potrzeby mieszkań i gospodarstw domowych, a także firm i przedsiębiorstw.

Dla domu

Prawdziwym znakiem nowoczesnego domu jest posiadanie sieci LAN lub WiFi zaprojektowanej zgodnie z własnym zapotrzebowaniem. W chwili obecnej posiadanie internetu w domu i mieszkaniu to standard – zazwyczaj korzystamy po prostu z routera. Jednakże wszyscy, które chciałyby zyskać szybsze i stabilniejsze połączenie dla wszystkich domowych urządzeń, powinny zainteresować się indywidualnym projektem lokalnej sieci LAN lub WiFi, idealnie dostosowanej do ich wymagań. Podłączymy do nich nie tylko laptopy i komputery, lecz także telewizor i konsolę do gier, bez problemu będziemy mogli też korzystać z baz filmowych czy muzycznych. Rozwiązania proponowane przez naszą firmę zwiększają komfort korzystania z internetu, poprawiają jakość połączenia i otwierają przed Tobą wiele nowych możliwości.

W przypadku instalacji LAN najlepszym wyjściem będzie zaprojektowanie jej w momencie kiedy dom jest jeszcze w fazie budowy lub w stanie deweloperskim. Dobrym momentem na jej założenie jest też remont. Wtedy bez problemu wszystkie kable będą mogły zostać ukryte w ścianie lub poprowadzone pod listwami podłogowymi. W tym momencie powinniśmy też zastanowić się, gdzie umieścić gniazdka – najlepiej w miejscach, gdzie będziesz spędzać czas przy komputerze, tam gdzie planujesz postawić telewizor itp. Specjaliści z naszej firmy chętnie udzielą porad i wskazówek w tym zakresie.