Systemy alarmowe

Ochrona na najwyższym poziomie i kontrolowanie bezpieczeństwa z dowolnego miejsca – te atuty oraz wiele innych korzyści mogą Ci zapewnić proponowane przez nas systemy alarmowe. Nowoczesna technologia pozwala nie tylko w szybki sposób poinformować Cię o pojawieniu się niepożądanych osób na terenie Twojego domu, firmy czy innego obiektu. Dzięki temu możesz się błyskawicznie dowiedzieć również o innych niebezpieczeństwach, takich jak chociażby zalanie oraz wielu innych zagrożeniach dla Twojego mienia.

Alarm do domu i firmy

Z szerokich możliwości zabezpieczenia swojego budynku możesz skorzystać, wybierając montaż technologii, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. W przypadku przedsiębiorstwa możesz zastosować kompleksowe rozwiązanie, a także moduły obejmujące poszczególne obszary pracy, w tym chociażby biurową i magazynową. Z kolei przy zastosowaniu systemu alarmowego w domu można jednocześnie zarządzać wieloma innymi akcesoriami kontrolnymi, gdyż zdalnie pozwala on sterować chociażby czujnikami ruchu, gazu, a także otwarcia. Za poprawne funkcjonowanie wszystkich aspektów będzie odpowiedzialna centrala.

Inne opcje

Nowoczesna technologia systemów alarmowych pozwala na kierowanie całym systemem w pełni w sposób zdalny, z każdego miejsca z dostępem do internetu, którym można kierować za pomocą komputera, a przede wszystkim smartfona. Innowacyjne możliwości pozwalają na połączenie działania systemu z innymi rozwiązaniami zapewniającymi bezpieczeństwo, w tym chociażby z monitoringiem wizyjnym.